שער כניסה מבלונים הופך את הכניסה לכל אירוע למרשימה במיוחד, כאשר הוא הדבר הראשון שהאורחים רואים כשהם מגיעים לאירוע שלכם. ניתן לעצב שער כניסה מבלונים בכניסה לכל אירוע, לא משנה מה המיקום שתבחרו, בין אם בבית, באולם אירועים, בגן אירועים או בבית העסק שלכם.

חברת ימבלון תיצור עבורכם שער כניסה מבלונים מרשים בהתאם לעיצוב אשר תבחרו, ותגיע עד למיקום האירוע על מנת למקם את השער ולעצב את האירוע כולו עם בלונים.

שער כניסה מבלונים יכול להתאים לכל סוגי האירועים, בין אם מדובר ביום הולדת, בר מצווה או בת מצווה, חתונה, ברית או בריתה, אירוע חברה, השקה ועוד.
הסגנון של שער כניסה מבלונים יכול להתאים כמובן לאופי האירוע, למשל אם מדובר באירוע בר מצווה, ניתן לעצב שער כניסה עם הספרות 13 ולמקם בתוך השער דמות מבלונים אשר מברכת את האורחים כאשר הם מגיעים לאירוע.
ניתן גם למקם על גבי השער אותיות לפי הזמנה אישית, למשל את שם האדם אשר חוגג יום הולדת, שם החברה אם מדובר באירוע חברה, או מילות ברכה כמו מזל טוב או תתחדשו. 
כמובן שהכיתוב יכול להיות מעוצב עם אותיות בעברית או באנגלית לבחירתכם.

שער כניסה מבלונים יכול להיות עשוי מעשרות או מאות בלונים צפופים בצבעים שונים אשר יוצרים יחד את השער, או מבלונים בצורה מסויימת אשר אם מצמידים אותם יחד נוצרת שער כניסה מבלונים בצורה יחודית.

רוצים להזמין שער כניסה מבלונים לאירוע הבא שלכם ? צרו קשר עוד היום עם ימבלון ונשמח לעמוד לרשותכם.